Cenovnik

Cenovnik stomatoloških usluga — cene bez iznenađenja.

Ovo su cene naših najtraženijih usluga u ordinaciji na Čukarici. Pružamo preko 50 stomatoloških usluga — kompletan cenovnik dobijate na pregledu, koji je uvek besplatan.

Ukratko

Prvi pregled i savet su besplatni. Plomba košta 3.000–5.000 RSD, vađenje zuba 3.000 RSD, metalokeramička krunica 14.000 RSD, cirkonijumska 24.000 RSD, beljenje obe vilice 15.000 RSD. Cena implanta se daje posle besplatnog pregleda i snimka.

Cene po oblastima

Preventiva i lečenje

Kontrola, uklanjanje kamenca, plombe i lečenje kanala. Cena zavisi od broja zuba i stanja — tačan iznos dobijate na besplatnom pregledu, pre nego što bilo šta počnemo.

Uklanjanje zubnog kamenca3.000 RSD≈ 25 €
Vađenje zuba3.000 RSD≈ 25 €
Kompozitna plomba3.000–5.000 RSD≈ 25–45 €
Endodoncija (lečenje živca)3.000–9.000 RSD≈ 25–85 €
Zalivanje fisura2.000 RSD≈ 15 €

Estetika i protetika

Krunice, fasete, proteze i beljenje zuba. U cenu ulaze materijal, izrada i probe. Za implante i složeniju protetiku prvo radimo snimak i plan, pa tek onda dogovaramo termine.

Beljenje zuba (obe vilice)15.000 RSD≈ 125 €
Metalokeramička kruna14.000 RSD≈ 120 €
Bezmetalna keramička kruna24.000 RSD≈ 200 €
Parcijalna proteza36.000 RSD≈ 300 €
Totalna proteza36.000 RSD≈ 300 €
Vizil proteza60.000 RSD≈ 500 €
Implant (ukupno, sa krunicom)78.000–102.000 RSD≈ 650–850 €

Cene su informativne i zavise od stanja zuba. Tačnu cenu dobijate posle besplatnog pregleda. Vrednosti u evrima su preračunate po kursu 1 € ≈ 120 RSD i služe samo za orijentaciju.

Pregled i savet — uvek besplatni

Pre svakog zahvata dobijate jasnu procenu cene, bez skrivenih troškova.

Gotovina
Platne kartice
Pozovite za pun cenovnik
Šta dobijate za tu cenu

Cena je jedna strana priče. Ovo je druga.

Protetska rehabilitacija iz naše ordinacije — pre i posle tretmana.

Protetska rehabilitacija gornje vilice — pre tretmana, ordinacija SanjaDent Beograd Protetska rehabilitacija gornje vilice — posle tretmana, ordinacija SanjaDent Beograd Pre Posle
Fotografija u pripremi
Protetska rehabilitacija gornje viliceKrunice na jako oštećenim prednjim zubima — vraćena funkcija žvakanja i oblik osmeha.
Vidite sve radove
Pitanja o cenama

Šta pacijenti najčešće pitaju o cenama.

Koliko košta krunica u Beogradu?

Metalokeramička krunica je 14.000 RSD (≈120 €), a bezmetalna cirkonijumska 24.000 RSD (≈200 €). U cenu ulaze materijal, izrada i probe. Konačna cena zavisi od toga da li zub prethodno treba lečiti ili nadograditi — to vidimo na besplatnom pregledu.

Koliko košta plomba, a koliko lečenje kanala?

Kompozitna plomba je 3.000–5.000 RSD (≈25–42 €), zavisno od veličine ispuna. Endodoncija, odnosno lečenje kanala, je 3.000–9.000 RSD i zavisi od broja kanala u zubu.

Koliko košta proteza?

Parcijalna i totalna proteza su 36.000 RSD (≈300 €), a vizil proteza 60.000 RSD (≈500 €). Cena obuhvata uzimanje mere, izradu i probe do konačnog postavljanja.

Da li je pregled besplatan i kada dobijam tačnu cenu?

Prvi pregled i savet su besplatni. Tačan iznos dobijate kao jasan predlog posle pregleda, pre nego što se odlučite na bilo šta — bez skrivenih troškova.

Kako se plaća?

Plaćanje je gotovinom ili platnom karticom. Pre početka rada dobijate jasan predlog sa iznosom, bez skrivenih troškova.

Koliko košta implant?

Ukupna cena po implantu je od 650 do 850 € (≈78.000–102.000 RSD). Zavisi od sistema implanta, stanja kosti i vrste protetskog rada koji će se raditi na implantu. Tačnu cenu dobijate nakon pregleda, 3D snimka i dogovora. Više o tome na strani Zubni implanti.

Sva pitanja i odgovori
Prvi korak je besplatan

Zakažite besplatan pregled još danas.

Bez obaveze, bez pritiska — samo jasan predlog rešenja za vaš osmeh.

Ili nam pišite na sanjadent011@gmail.com

Hitno? Zovite odmah